неділю, 3 червня 2012 р.

Житомирські свободівці оголошують мобілізацію на захист української мови

Після неймовірного нахабства Партії Регіонів українці збурились до краю. Під прикриттям ЄВРО-2012 влада хоче відібрати в нас найдорожче – нашу мову.Житомирська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звертається до всіх небайдужих мешканців області стати на захист Конституції та національної гідності, дати відсіч спробам шовіністів із Партії регіонів відновити колоніальний статус української мови.
Усупереч статті 10 Конституції України, яка закріплює статус української мови як єдиної державної, купка україноненависників, виконуючи завдання Кремля, внесла до Верховної Ради ганебний законопроект, покликаний остаточно витіснити мову титульної нації з усіх сфер суспільного життя.
"Це виклик всьому народові, що не можна лишити без відповіді. Ми закликаємо житомирян бойкотувати Партію регіонів та членів цієї партії на місцях. Депутати-"регіонали" в місцевих органах влади повинні визначити свою позицію щодо мовного питання. Вимагаємо від голови облдержадміністрації, керівників райдержадміністрацій від Партії регіонів негайно подати у відставку. В іншому разі вони стануть співучасниками цього злочину і відповідатимуть перед народом України. Впевнений, що оцінку цим діям режиму зробить кожен українець, і на майбутніх виборах до Верховної Ради не дасть жодного голосу за Партію регіонів та її сателітів.
Вірю, що у наступному парламенті нарешті з'явиться потужна фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода", яка покладе край знущанням над усім українським" – зазначив голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Сидір Кізін.
5 червня 2012 року всі небайдужі українці мають прийти до Верховної Ради України на знак протесту проти розгляду законопроекту "Про засади державної мовної політики", яким Партія регіонів планує фактично запровадити російську в Україні як другу державну мову. Збір – о 08:30 на станції метро "Арсенальна".
Влада вже готує блокування автобусів http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/4/6965917/ , вже скуповує бездумних особин, які торгують своїми тілами http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/4/6965914/ , але українську ідею на українській землі ніхто не зможе подолати.
Захищай свої національні інтереси!
Слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.