середу, 27 червня 2012 р.

Бердичівські свободівці провели акцію протесту на захист української мови


У Бердичеві в центрі міста біля пам'ятника Тарасові Шевченку, відбулась акція протесту "Захисти незалежну Україну! Захисти українську мову! Захисти своє майбутнє!". Організаторами заходу сталиБердичівська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та інші опозиційні політичні партії. Проти законопроекту "Про засади державної мовної політики" в Бердичеві виступили освітяни, духовенство, журналісти та інші містяни. Понад дві сотні присутніх на заході переконані, що дії українофобів загрожують не лише існуванню української мови, а й незалежності та цілісності нашої Батьківщини. 


 Голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Побережний відзначив неприпустимість знущання над українською мовою: "Ми мусимо чинити спротив. Це питання нашої державності, й ми не повинні мовчати. Слід активно спілкуватися у власному оточенні й пояснювати сусідами, родичам, друзям до чого може призвести ухвалення законопроекту "Про засади державної мовної політики"Без української мови не буде України ‒ це наше національне питання, і в ньому ми не можемо бути толерантними. Головне зараз згуртуватися й кожному зробити все можливе, щоб не допустити реалізації цього антиукраїнського плану".   

По завершенню мітингу було зачитано текст звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, до депутатів Житомирської обласної, бердичівської міської та районної рад. У ньому мешканці міста Бердичева та району вимагають не ухвалювати цей ганебний законопроект. Учасники мітингу підтримали звернення схвальними вигуками та оплесками. 


Попри волю місцевої громади, це звернення не було заслухано на сесії Бердичівської міської ради, яка відбулася 27 червня. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.